PODRŠKA MLADIM ŠAHISTIMA NA EP U CRNOJ GORI

Ambasador Republike Srbije u Crnoj Gori NJ.E.Nebojša Rodić posetio je danas naše šahiste koji učestvuju na Evropskom prvenstvu za mlade u Budvi i  proveo lepe trenutke u razgovoru sa našim mladim snagama. Tom prilikom ambasadora je pozdravio predsednik Šahovskog saveza Crne Gore Jovan Milović, a susreo se i sa članom UO Šahovskog saveza Srbije Draškom Begušem,kao i selektorima Novakom Pezeljem i Srđanom Čarnićem.