JUNIORSKO PRVENSTVO EVROPE (CETINJE, 5 – 16. AVGUST) – POSEBNE POGODNOSTI ZA UČESNIKE IZ SRBIJE!

Evropska šahovska unija i Šahovski savez Crne Gore organizuju Pojedinačno prvenstvo Evrope za juniore na Cetinju (Crna Gora) od 5 – 16. avgusta. Prvenstvo se igra u OPEN kategoriji i kategoriji juniorki, a pravo učešća imaju šahisti rođeni 2006. godine i mlađi.

Ovo takmičenje obnovljeno je posle više od 25 godina, a Šahovski savez Srbije preporučuje nastup, kao svojevrsnu pripremu, jer je Srbija domaćin ovog takmičenja 2027. godine!

U sklopu prijateljskih odnosa dva saveza, Šahovski savez Crne Gore omogućio je posebne povoljnosti za učesnike iz Srbije i to:

– rok za registraciju produžen je do 5. jula
– odobren je popust od 50% na registracionu taksu pa ona iznosi 60, umesto 120 € (taksa ECU iznosi 130 € i plaća se u celosti)
– odobren je popust od 20% na cenu hotela, pa pansion u dvokrevetnoj sobi iznosi 53,50 €.

Poziv za takmičenje možete preuzeti u PDF formatu >>>

Prijave zainteresovanih učesnika i njihovih pratilaca mogu se uputiti preko emaila takmicenja@serbiachess.org, najkasnije do 30. juna.

Dodatne informacije: Branislav Jablanović, stručni saradnik ŠSS (060/320-1599)