Naslovna SVE VESTI SEMINAROM U LOZNICI ZAVRŠENA OBUKA “ŠAH – VIŠE OD IGRE”

SEMINAROM U LOZNICI ZAVRŠENA OBUKA “ŠAH – VIŠE OD IGRE”

Danas je održan poslednji, peti seminar u okviru obuke “Šah – više od igre” koju je sprovodio Šahovski savez Srbije pod pokroviteljstvom Ministarstva prosvete.

Podsećamo da su prethodna četiri seminara u proteklih sedam dana održana u Nišu, Kragujevcu, Beogradu i Novom Sadu, a cilj seminara bio je povećanje kompetencija učitelja i nastavnika, u cilju njihove osposobljenosti za držanje nastave šaha u osnovnim školama.
Akcija je doživela izuzetan uspeh, a predavači su polaznicima distribuirali korisne materijale i napravili dogovor o stalnom održanju kontakta, kako bi bila izvršena evaluacija rezultata ove obuke pre svega kroz praćenje povećanja broja učenika koji prolaze kroz nastavu šaha u osnovnim školama.

Svi polaznici dobiće sertifikate o završenoj obuci, a Šahovski savez Srbije već planira nove obuke u drugoj polovini godine.
(Fotografije: TV Lotel)

Exit mobile version